Okostelefon butítása
barkács módszerrel
Az emberi elme talékonysága gyakran lenyűgöz. Azt eddig is tudtam, hogy az ember az egyetlen állat, amelyik szántszándékkal és oktalanul képes beleszarni a fészkébe és nemtörődom módon rongálni és pusztítani élőhelyét ill. és vagy annak környezetét.
Ez a buheracsuda lenyűgöz, és egyben taszít is, pont a lényegét veszíti el így a cucc, hogy időutazást mímelve sokkal korlátozottabban rátermett funkciót kaphasson divatozva. Ugye a Mátrix című moziremek óta már generálba szinte minden mobiltelefon trtalmazza a rterós rég scengóhangú csengést, de van akinek ez kevés, teljesen át akarja élni a rosszemlékű vezetékes telefonos életérzéset. Persze úgy is lehet nézni, hogy krumplileves legyen krumplileves világkép szerént csak visszaadta funkciójának a stuffot. Igaz, ami igaz, már egy alsó középkategóriás telefon is sokkal többet tud, mint enmagam ez meg itten azt tuggya, aminek hívják. Lehet vele telefonozni. El köll ismernem, a Világba nekem is az eccerű dolgok szerethetőek a legjobban: a pina, a sör, meg a rákkendroll.
Ez a jajszínű fúl retró csudatelcsi egy 1979-ben gyártott Tesla modell, a belbecs pedig egy Siemens MT50 készülék. Alapvetően szép munka és nagygon fles. Teccik, van benne valami bohéman megkapó. Mongyuk ügyintézésre, meg mellékek hívására alkalmatlan, igaz engem is basz az ideg a nőstényhangű autómata köszpontoktúl, amikor egy sima kapcsolásért egy csomó sületlenséget köll végighallgatnom. Hát ebbe bisztos nem, patent ingerszegény készülék.